جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره زیر اقدام کنید

مراحل اخذ اقامت قبرس شمالی
مراحل اخذ اقامت قبرس شمالی

ما در تیم اشرفی استیت تمامی اطلاعات مورد نیاز از مراحل اخذ اقامت قبرس خواهیم داد. و با تجربه حرفه‌ای خود بهترین گزینه‌ها را ارائه می‌کنیم.

شما می‌توانید با پرداخت حداقل یک سوم کل ارزش ملک در اشرفی استیت، اقامت خود و خانواده ی خود را دریافت کنید. حتی اگر خرید ملک شما به صورت پیش خرید باشد.

بعد از عقد قرارداد و با پیش پرداخت یک سوم از ارزش کل مبلغ اقامت طی ۱۸ الی ۲۱ روز کاری دریافت می گردد.

کلیه پروسه و مراحل اخذ اقامت در قبرس شمالی توسط وکلاء با تجربه و به صورت رایگان انجام می گردد.

کلیه پروسه اقامت به صورت آنلاین  انجام می‌شود. با مراجعه به اداره پلیس،بانک و بیمارستان، شامل افتتاح حساب ارزی و آزمایش خون برای بیماری ایدز و هپاتیت و… می باشد.

گواهی عدم سو پیشینه به صورت ترجمه شده به زبان انگلیسی یا ترکی استانبولی مورد نیاز است. و با تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه از کشور مبدا، و سایر مدارک که از کشور مبدا باید تهیه شود.

اما چرا قبرس شمالی؟

قبرس شمالی در سال جدید 32 درصد بیش از سال قبل فضای مهاجرتی را فراهم ساخته است. شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه کیفیت زندگی است و همه این موارد به صورتی است که کیفیت زندگی در این کشور بالا اعلام شده است.

از دیگر گزینه‌های مهم برای مهاجرت به قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است. مهاجرت از طریق کار می تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در قبرس شمالی به نسبت سال گذشته 18 درصد اعلام شده است. این رقم، رقم قابل قبولی است. جرم و جنایت در قبرس شمالی بسیار کم است. چیزی به عنوان کیف قاپی بسیار کم دیده می شود و کمبود جرم و جنایت یکی از مهمترین دلایل رشد مهاجرت به قبرس شمالی محسوب می شود. در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می‌توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند.

دولت کشور قبرس شمالی برای وضعیت امنیت این کشور تلاش های جدی کرده است. با این اوصاف مراحل اخذ اقامت قبرس شمالی آسان تر از قبل شده است. یکی دیگر از روش های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

مطالب مرتبط

هزینه تحصیل در قبرس شمالی

هزینه تحصیل در قبرس شمالی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل مهم در زمینه ی تحصیل در قبرس شمالی و دیگر کشورها هزینه مهاجرت تحصیلی و دیگر هزینه های مرتبط به تحصیل است. به طور خلاصه، هزینه تحصیل درقبرس شمالی و مقطع کارشناسی بین...

مراکز دیدنی قبرس شمالی کجاست؟!

مراکز دیدنی قبرس شمالی کجاست؟!

مراکز دیدنی قبرس شمالی طبیعت، آثار تاریخی و البته سواحل، قبرس را به مقصدی هیجان انگیز تبدیل کرده اند، سرزمینی جذاب در دریای مدیترانه که فقط جزیره ای آرام با سواحل زیبا نیست بلکه با تاریخی طولانی...

قبرس

قبرس

قبرس یک کشور جزیری است که در شرق دریا مدیترانه واقع شده که بعداز سال ۱۹۷۴ این جزیره به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده بخش قسمت شمالی ترک زبان هستند که اکثرا مسلمان و به زبان ترکی و انگلیسی‌ صحبت...

به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید