جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره زیر اقدام کنید

هزینه تحصیل در قبرس شمالی
تحصیل در قبرس شمالی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل مهم در زمینه ی تحصیل در قبرس شمالی و دیگر کشورها هزینه مهاجرت تحصیلی و دیگر هزینه های مرتبط به تحصیل است.
به طور خلاصه، هزینه تحصیل درقبرس شمالی و مقطع کارشناسی بین ۲۵۰۰ دلار الی ۳۰۰۰ دلار برای هر ترم می باشد.
برای رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی بین ۴۰۰۰-۱۰۰۰۰ دلار برای هر ترم می باشد.

هزینه تحصیل در قبرس شمالی برای مقاطع تحصیل کارشناسی ارشد و دکترا برای هر درس 240 الی 500 یورو می باشد. این موضوع را باید در نظر داشت که با توجه به دانشگاه مورد نظر و با توجه به بورسیه های ۵۰ الی ۱۰۰ درصد این هزینه ها کاهش می یابد.

به طور مثال دانشگاه CIU  دانشگاه بین المللی قبرس، با توجه به شرایط کویید ۱۹ ،هزینه های دوره کارشناسی به ۱۵۰۰ یورو برای هر ترم کاهش می‌یابد.

دوره کارشناسی ارشد 240 یورو برای هر درس(معادل 1700 یورو برای کل دوره) و رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی به ۴۸۰۰ یورو کاهش می‌یابد.

هزینه های روزمره‌ی جاری برای دانشجویان قبرس شمالی به صورت میانگین ماهی ۴۰۰ دلار است که شامل هزینه خورد و خوراک و ایاب و ذهاب می باشد.

جهت دریافت مشاوره و اطلاع از جزئیات به روز، از طریق راه های اتباطی باما تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

مطالب مرتبط

مراکز دیدنی قبرس شمالی کجاست؟!

مراکز دیدنی قبرس شمالی کجاست؟!

مراکز دیدنی قبرس شمالی طبیعت، آثار تاریخی و البته سواحل، قبرس را به مقصدی هیجان انگیز تبدیل کرده اند، سرزمینی جذاب در دریای مدیترانه که فقط جزیره ای آرام با سواحل زیبا نیست بلکه با تاریخی طولانی...

مراحل اخذ اقامت قبرس شمالی

مراحل اخذ اقامت قبرس شمالی

ما در تیم اشرفی استیت تمامی اطلاعات مورد نیاز از مراحل اخذ اقامت قبرس خواهیم داد. و با تجربه حرفه‌ای خود بهترین گزینه‌ها را ارائه می‌کنیم. شما می‌توانید با پرداخت حداقل یک سوم کل ارزش ملک در اشرفی...

قبرس

قبرس

قبرس یک کشور جزیری است که در شرق دریا مدیترانه واقع شده که بعداز سال ۱۹۷۴ این جزیره به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده بخش قسمت شمالی ترک زبان هستند که اکثرا مسلمان و به زبان ترکی و انگلیسی‌ صحبت...

به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید