نحوه اجاره روزانه خودرو در قبرس
نحوه اجاره روزانه خودرو در قبرس
 • در مورد نحوه اجاره خودرو در قبرس جالب است بدانید که در قبرس هزینه کرایه تاکسی تقریبا زیاد است.
  زمانی که شما در یک روز چند جا کار اداری داشته باشید بهتر است که ماشین کرایه  بگیرید که هم کامل در اختیار شماست و جابجایی راحت تر است و هم مقرون به صرفه میباشد.
  زمانی که ماشین کرایه می کنید بدون محدودیت کیلومتری فقط با پرداخت هزینه بنزین و مبلغ مشخص روزانه راحت میتوانید کارهای خود را انجام بدهید. اگر بخواهید از تاکسی استفاده کنید هزینه خیلی بیشتری را باید بپردازید.

  شرایط اجاره ماشین در قبرس شمالی

  اولین شرط این است که شما باید پاسپورت و گواهینامه (بین المللی یا گواهینامه قبرسی) را همراه خود داشته باشید، حداقل تعداد روزی که باید ماشین را اجاره کنید۳ روز است شاید هم کمتر از ۳ روز ماشین اجاره بدهند ولی هزینه بیشتری از شما بگیرند.
  هزینه کرایه ماشین بستگی به فصل و نوع ماشین دارد. اگر در فصل پرتردد و شلوغ باشد به طبع گران تر از فصل سرما و خلوتی قبرس است.
  در فصل های سیزن پیدا کردن ماشین اجاره ای مخصوصا برای آخر هفته ها سخت تر میباشد.
  زمانی که شما برای اجاره ماشین میروید بین شما و شخص اجاره دهنده قراردادی نوشته میشود که چندین مورد داخل ان ذکر میشود.

  مثل: ماشین خوردگی یا تصادفی دارد یا نه، ماشین سالم تحویل شما داده میشود چه تاریخی تحویل می گیرید با چه مقدار حجم بنزین، ماشین را به شما تحویل میدهند چون با همان حجم هم باید ماشین را برگردانید.

  >> جهت مطالعه مقاله اطلاعات جامع خرید خودرو در قبرس شمالی اینجا کلیک کنید.

  یک مورد جالب دیگر درباره نحوه اجاره روزانه خودرو در قبرس اینکه شما ماشین را برای 2 نفر هم میتوانید اجاره کنید. فقط موقع قرارداد باید دو عدد گواهینامه و صاحب گواهینامه با پاسپورت حضور داشته باشند. اگر برای تعداد روز های بیشتر ماشین اجاره کنید تخفیف جزئی به شما داده میشود.
  پلاک ماشینهای اجاره ای در قبرس قرمز رنگ هستند.
  زمانی که ماشین دست شماست و دچار تصادف میشود تمام هزینه‌ها را خود شما می بایست پرداخت کنید.
  اکثر بومی های قبرس هم اگر خودشان وسیله شخصی‌ نداشته باشند برای انجام امور روزمره یا تفریحاتشان ماشین کرایه می کنند.

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  24 اکتبر, 2021

  برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

  مطالب مرتبط

  رانندگی در قبرس شمالی

  رانندگی در قبرس شمالی

  از بارزترین تفاوت های رانندگی در قبرس شمالی با ایران میتوان به جهت مسیرهای رانندگی در قبرس اشاره کرد. در واقع مسیرهای رانندگی برخلاف جهت ایران بوده و همانند انگلستان، در سمت چپ هستند. همانطور که جهت...

  خرید خودرو در قبرس شمالی

  خرید خودرو در قبرس شمالی

  در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد خرید خودرو در قبرس شمالی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه به موضوعات زیر خواهیم پرداخت: انواع اتوموبیل در قبرس شمالی قیمت اتوموبیل در قبرس...

  چرا قبرس شمالی را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟!

  چرا قبرس شمالی را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟!

  8 دلیل برای جواب به اینکه چرا قبرس شمالی را باید برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری انتخاب کنیم. این کشور جزیره ای که سراسر تاریخ است. جزیره قبرس یکی از جادویی ترین مکان های دنیاست و قبرس شمالی بخشی از این...

  به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید