افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی
افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی
 • امکان داشتن حساب بانکی در قبرس یک فرصت عالی برای افرادی می باشد که این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کرده‌اند.
  دلیل مهاجرت و نوع اقامت هر چه که باشد، برای زندگی و انجام امورات روزمره افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی اهمیت بسیار زیادی دارد. داشتن حساب بانکی در قبرس در جهت بهبود روابط ارزی خارجی شما کمک کننده است.

  تعدادی از بانک‌های قبرس شمالی

  برخی از شعب بانک های خارجی که در قبرس شمالی حضور دارند عبارتند از turkiye is bankasi,
  .Ziraat bankasi, garanti bankasi , Hsbc bankasi  در کنار انها شعب بانک های محلی همچون near east bankasi, seker bankasi, asbankasi, akfinans وجود دارند.
  افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی برای هر شخص به چند ارز دلار، پوند، یورو و لیر امکان پذیر است. درواقع داشتن حساب در ای کشور به شما اجازه‌ی استفاده‌ی بین‌المللی می‌دهد. شما با استفاده از حساب بانکی خود حتی به صورت انلاین و با اپلیکیشن بانکی میتوانید هر یک از ازرهای خود را به دیگری با بهترین نرخ بین المللی تبدیل کنید.
  با دارا بودن حساب بانکی دراین کشور امکان واریز و برداشت نقدی هر یک از ارزهای ذکر شده را از شعب و یا دستگاه های خودپرداز خواهید داشت.
  همچنین افتتاح حساب در قبرس برای شما امکان استفاده از کارت های اعتباری visa و master را فراهم می کند.
  بنابراین داشتن حساب بانکی در یکی از بانکهای خارجی در کشور قبرس شمالی به شما کمک می کند که در کشورهای اروپایی هم به راحتی از دستگاه های خودپرداز وجه نقد دریافت کنید.  همینطور برای سفر به کشورهایی که ممنوعیت پول نقد دارند، امنیت وجه نقد خود را ایجاد کنید.
  یکی دیگر از مزایای افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی امکان دریافت وام می باشد.
  شما با داشتن سند ملک و مدارک لازم امکان دریافت وام تا ۵۰٪ از ارزش ملک با بازپرداخت ۱۵ ساله کم بهره خواهید داشت.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  20 مارس, 2023

  برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

  مطالب مرتبط

  انواع سند مالکیت در قبرس شمالی

  انواع سند مالکیت در قبرس شمالی

  تاریخ قبرس درهم تنیده با تمدن های مختلف است جزیره قبرس تاریخ غنی دارد که قدمت آن به هزاران سال پیش می رسد و توسط تمدن های متعددی از جمله یونانی ها ، رومی ها ، بیزانسی ها و صلیبی ها اداره می شده . در...

  قوانین عرصه و اعیان در قبرس شمالی

  قوانین عرصه و اعیان در قبرس شمالی

  قوانین مربوط به خرید ملک یکی از مسایلی هست که در زمان سرمایه گذاری در کشورهای خارجی مطرح می شود و البته اهمیت زیادی دارد که شرایط ملک خریداری شده در آن کشور به چه صورت خواهد بود یکی از ریسک های...

  سرمایه گذاری در قبرس شمالی

  سرمایه گذاری در قبرس شمالی

  سرمایه گذاری در قبرس شمالی قبل از اینکه به موضوع سرمایه گذاری و یا خرید ملک در قبرس بپردازیم، بهتر است ابتدا در مورد کشور قبرس شمالی توضیحات اولیه را بدهیم که این کشور جزیره ای در کجای این نقطه کره...

  به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید