ویزای کار قبرس شمالی
 • قوانین ویزای این کشور تا حد زیادی همچون قوانین اخذ ویزای ترکیه است. مهم‌ترین مدرک برای اخذ ویزای کار قبرس شمالی داشتن مجوز اولیه کار است. فرایند اخذ این مجوز برای کار در قبرس شمالی دو طرفه‌ است و کارفرمای قبرسی در صدور آن نقش اساسی دارد.

  نکات مهم قبل از اخذ ویزای کار قبرس شمالی

  درست مانند هر جای دیگری در جهان، گرفتن مجوز کار قبرس شمالی مشمول برخی محدودیت‌ها و الزامات است. ۵ نکته کلیدی در این رابطه وجود دارد که بهتر است پیش از اقدام برای اخذ ویزای کار قبرس شمالی آن را بدانید:

  خارجیانی که مایل به کار در قبرس هستند باید دارای پاسپورت معتبر باشند و ویزای قبرس شمالی دریافت کنند.
  مهاجران غیر قانونی و افرادی که از ورود به کشور قبرس منع شده‌اند نمی‌توانند برای اخذ مجوز کار اقدام کنند.
  باید قبل از ورود به قبرس، مجوز اولیه کار را دریافت کنید. این مجوز باید قبل از ورود به قبرس و از طریق محل کار شما در قبرس صادر شود.
  مجوز کاری که دریافت می‌کنید فقط برای کار در محلی که در مجوز ذکر شده معتبر است. به این معنی که امکان کار در سایر مراکز و موسسات قبرس وجود ندارد و به نوعی غیرقانونی محسوب می‌شود.
  هر کدام از مشاغل شرایط ویژه‌ای برای اخذ مجوز کار دارند قبل از اقدام برای دریافت ویزای کار حتما از طریق وب سایت وزارت کار قبرس شمالی اطلاعات لازم را کسب کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

  مدارک لازم برای کار در قبرس شمالی

  اتباع خارجی برای کار در قبرس شمالی به سه مدرک اصلی نیاز دارند این سه مدرک عبارت‌اند از:

  • ویزای کار قبرس شمالی؛ این مدرک به اتباع خارجی اجازه ورود به قبرس شمالی برای انجام کار را می‌دهد.
  • مجوز اولیه کار؛ دارنده این مجوز اجازه کار در قبرس شمالی را خواهد داشت.
  • اجازه اقامت؛ خارجیانی که می‌خواهند در جمهوری ترک قبرس شمالی برای بیش از مدت اعطا شده توسط ویزا یا بیش از نود روز اقامت داشته باشند. باید اجازه اقامت دریافت کنند. مگر اینکه از نظر قانونی به آن‌ها اجازه داده شده باشد که بدون دریافت اجازه اقامت، در قبرس اقامت داشته باشند.

  تفاوت ویزای کار و مجوز کار در قبرس شمالی

  مانند هر کشور دیگری، قبرس دارای انواع ویزا برای اتباع خارجی است که قصد سفر به داخل مرزهای قبرس شمالی را دارند. یکی از این ویزاها، ویزای کار است. ویزای کار به خارجی‌ها اجازه می‌دهد تا به هدف انجام کار وارد قبرس شوند اما ویزای کار به تنهایی به اتباع خارجی اجازه کار در قبرس شمالی را نمی‌دهد بلکه افراد باید در این کشور مجوز کار دریافت کنند تا بتوانند مشغول به کار شوند.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  6 فوریه, 2023

  برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

  مطالب مرتبط

  قوانین جدید گواهینامه در قبرس

  قوانین جدید گواهینامه در قبرس

  خبر خوب برای ایرانیان ساکن قبرس شمالی بر طبق بخشنامه جدید برای ابرانیان ساکن قبرس صادر شده که به موجب این بخشنامه می توانند با گواهینامه ایرانی خود سریع تر و البته راحت تر گواهینامه قبرس شمالی را...

  گرفتن گواهینامه قبرس شمالی

  گرفتن گواهینامه قبرس شمالی

  گواهینامه قبرس شمالی برای دانشجویان دریافت گواهینامه قبرس شمالی، برای دانشجویان ایرانی بسیار آسوده می باشد بدین صورت که دانشجویان می توانند اصل گواهینامه رانندگی که از ایران دریافت کرده اند را به...

  ایرانیان قبرس شمالی

  ایرانیان قبرس شمالی

  ایرانیان قبرس شمالی ابتدا باید گفت که کشور قبرس شمالی در قسمت شرقی دریای مدیترانه قرار گرفته است و همچنین جزو جزیره های پر جمعیت محسوب می شود. در کل کشور قبرس به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم بندی می...

  به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید