کسب مشاوره رایگان:

آفر ویژه – مدت محدود

اطلاعات جامع خودرو در قبرس شمالی
اطلاعات جامع خودرو در قبرس شمالی
 • در این مقاله قصد داریم با اطلاعات جامع خودرو در قبرس شمالی شما را آشنا کنیم.

  خرید خودرو در قبرس شمالی

  هزینه خرید خودرو در قبرس شمالی  تقریباً یک سوم ایران است. میتوان گفت که شما با هر مقدار سرمایه ای که در اختیار دارید، میتوانید ماشین مناسبی تهیه کنید. هزینه های بیشتر نیز میتواند شما را صاحب خودروهای لوکس تری کند.

  لازم است بدانید که خرید و فروش خودرو در قبرس به ارز رایج و قدرتمند انگلیس، یعنی پوند می باشد.

  همانطور که احتمالا میدانید در قبرس شمالی، مسیر تردد برعکس ایران است. این بدان معناست که فرمان خودرو سمت راست، و خیابان سمت چپ است. شما با گذراندن مراحل اخذ گواهینامه و تمرین کردن در مدت کوتاهی میتوانید به رانندگی در قبرس شمالی عادت کنید.


  ماشین های پر طرفدار در قبرس شمالی

  قیمت ماشین در قبرس نسبت به ترکیه ارزان‌تر است!
  ماشین های ژاپنی و آلمانی به خاطر کم استهلاک و کم مصرف بودن انتخاب اول بومی ها یا مهاجرین به قبرس هستند. این ماشین‌ها شروع قیمت مناسب تری نسبت به بقیه برندها دارند. به طور مثال ماشین‌های ژاپنی از مبلغ ۳ هزار پوند و ماشین های آلمانی از ٧ هزار پوند شروع میشوند.

  از کجا ماشین بخرم؟

  شما هم میتوانید از سایت‌های مشابه سایت‌های داخلی ماشین انتخاب و خرید کنید و هم میتوانید از نمایشگاه‌های فروش ماشین، ماشین مناسب خود را انتخاب کنید.
  ماشین‌ها در قبرس هر سه سال به معاینه فنی نیاز دارند.

  جالب است بدانید که خوردگی یا تصادف ماشین‌ها برخلاف ایران تاثیر زیادی در افت قیمت ماشین ندارند. ملاک اصلی در این باره، گیربکس و بخش فنی و موتوری ماشین می‌باشد.

  جهت مطالعه مقاله خرید ماشین اینجا کلیک کنید.

  بیمه و مالیات ماشین

  هزینه بیمه و مالیات ماشین بستگی به حجم موتور و وزن ماشین دارد که سالانه محاسبه و پرداخت میشود. در کل دو نوع بیمه برای ماشین وجود دارد: شخص ثالث و مورد دوم در قبرس به کاسکو معروف هستند.
  کاسکو یا فول برای هر ماشینی متفاوت است و نمیتوان هزینه ثابتی را اعلام کرد.

  مکانیکی در قبرس

  در قبرس معمولا وقتی قطعه‌ای از ماشین خراب می‌شود، آن را تعویض می‌کنند و برخلاف ایران در موارد بسیار کمی قطعات را تعمیر می‌کنند.

  کارواش در قبرس

  یکی دیگر از اطلاعات جامع خودرو در قبرس شمالی مربوط به هزینه کارواش می باشد. هزینه توشویی و روشویی ماشین در قبرس شمالی در حال حاضر۵۰ لیر ترکیه است.
  البته برخی جایگاه های مخصوص وجود دارند که شما خودتان میتوانید ماشینتان را بشویید، به این صورت که شما وارد جایگاه شده و دستگاه را نقدا شارژ میکنید و به میزان شارژی که انجام دادی میتوانید از آب استفاده کنید.

  اگر سوالی تو ذهنتون باقی مونده با مشاورین اشرفی استیت تماس تا مشاوره رایگان بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

  مطالب مرتبط

  چرا قبرس شمالی را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟!

  چرا قبرس شمالی را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟!

  8 دلیل برای جواب به اینکه چرا قبرس شمالی را باید برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری انتخاب کنیم. این کشور جزیره ای که سراسر تاریخ است. جزیره قبرس یکی از جادویی ترین مکان های دنیاست و قبرس شمالی بخشی از این...

  قبرس شمالی بهتر است یا جنوبی ؟

  قبرس شمالی بهتر است یا جنوبی ؟

  قبرس یکی از کشور هایی است که اخیرا به دلیل آب و هوا و موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد مورد توجه توریست ها و مهاجران قرار گرفته است. با این حال معمولا این سوال و تردید در ذهن تمام افرادی که قصد سفر و...

  آشنایی با شهر فاماگوستا

  آشنایی با شهر فاماگوستا

  مقدمه هدف ما از ارائه این مقاله آشنایی با شهر فاماگوستا، یکی از شهرهای زیبای قبرس شمالی می‌باشد. یکی از شهرهای بزرگ قبرس شمالی شهر فاماگوستا (ماگوسا) نام دارد که تاریخ بسیارغنی و فراوانی را داراست....

  به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید