جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره زیر اقدام کنید

سواحل قبرس شمالی

قبرس شمالی به خاطر سواحل مدیترانه ای که دارد بسیار مشهور است که دارای چندین ساحل شنی بسیار زیبا بوده و همچنین بسیاری از هتل های ۵ ستاره در این سواحل قرار گرفته که سالیانه هزاران توریست را به خود جذب می کند.
از جمله این سواحل می توان به ساحل گلاب سیدس که در شهر فاماگوستا قرار دارد که توسط شهرداری فاماگوستا مدیریت و اداره می شود.
ساحل بافرا که هتل های بسیار زیبا و لوکس از قبیل هتل کونکورد (Concorde)، هتل لیماک (Limak)، هتل کشتی نوح(Noah’s Ark) ، هتل کایا آرتمیس(kaya Artemis) ، که در این منطقه واقع شده اند.

ساحل لانگ بیچ که ساحل عمومی است و یکی از بهترین ساحل های قبرس شمالی بوده و همه می توانند به صورت رایگان از این ساحل استفاده کنند. لازم به توضیح است کمپانی های سازنده ی بزرگ نیز در همین منطقه بیشتر از ۱۰ سال است که اقدام به ساخت و ساز کرده و در حال ساخت نیز هستند.
ساحل کارپاز
پروژه های بزرگ ساحل کارپاز با جنگل ها و کوه های بسیار زیبایی که دارد یک منطقه توریستی جذاب را پدید آورده است.

ساحل آلاگادی که به نام ساحل لاک پشت ها معروف هست که در شهر گیرنه واقع شده است.

ساحل آکاپولکو یکی دیگر از سواحل مشهور قبرس شمالی هست که هرگونه امکانات تفریحی و بازی های آبی با خود به ارمغان دارد و در شهر گیرنه واقع شده است. لازم به ذکر است هتل آکاپولکو نیز در حاشیه این ساحل قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

مطالب مرتبط

مراکز دیدنی قبرس شمالی کجاست؟!

مراکز دیدنی قبرس شمالی کجاست؟!

مراکز دیدنی قبرس شمالی طبیعت، آثار تاریخی و البته سواحل، قبرس را به مقصدی هیجان انگیز تبدیل کرده اند، سرزمینی جذاب در دریای مدیترانه که فقط جزیره ای آرام با سواحل زیبا نیست بلکه با تاریخی طولانی...

قبرس

قبرس

قبرس یک کشور جزیری است که در شرق دریا مدیترانه واقع شده که بعداز سال ۱۹۷۴ این جزیره به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده بخش قسمت شمالی ترک زبان هستند که اکثرا مسلمان و به زبان ترکی و انگلیسی‌ صحبت...

به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید