کسب مشاوره رایگان:

آفر ویژه – مدت محدود

امنیت و آسایش در قبرس شمالی
 • جالب است بدانید کشور قبرس شمالی پنجمین کشور امن دنیاست و امنیت قبرس شمالی باعث خیالی آسوده و زندگی آرامی را برای شما فراهم خواهد آورد. شما در این کشور می‌توانید با خیال راحت ماشین خود را رها کنید و به فروشگاه و جاهای دیگر بروید، حتی بدون قفل کردن درب‌های ماشین. خیابان‌های قبرس اغلب عاری از ترافیک است و مردم این کشور قوانین رانندگی را به شدت رعایت می‌کنند.

  با این اوصاف هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین‌تر از دیگر کشورهای اروپاییست. این کشور دارای تاریخ  و فرهنگ بسیار غنی می‌باشد و به عنوان یکی از زیباترین جزایر مدیترانه‌ای شناخته می‌شود. قبرس جزیره‌ای در شرق مدیترانه است و سومین جزیره بزرگ بعد از سیسیل و ساردینا است.

  به خاظر داشته باشید که کارشناسان مجرب ما در قبرس شمالی شرایط سرمایه‌گذاری و مهاجرت شما را به این کشور به راحتی فراهم می‌کند. همچنین پس از گذرندان چند سال در این کشور می‌توانید اقامت این کشور را اخذ کنید.

  پایتخت این کشور نیکوزیا است که تحت حکومت جمهوری قرار دارد. مردم این کشور به زبان ترکی قبرسی صحبت می‌کنند. اکثر این مردم به زبان انگلیسی تسلط دارند و عده‌ای نیز به زبان آلمانی صحبت می‌کنند.

  واحد پولی این کشور نیز لیر ترکیه است. کشور قبرس شمالی در آخرین سرشماری 313626 نفر جمعیت دارد. امنیت قبرس شمالی در کنار زیبایی‌های بی اندازه این کشور، سالانه پذیرای گردشگران زیادی است.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

  مطالب مرتبط

  خرید ملک در قبرس شمالی

  خرید ملک در قبرس شمالی

  اگر به دنبال خرید ملک یا سرمایه‌گذاری در خارج از کشور هستید، حتما قبرس شمالی یکی از بهترین‌هاست. در این مقاله قصد داریم تا دلایل اینکه چرا باید سرمایه‌گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی را انتخاب کنید...

  چرا قبرس شمالی را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟!

  چرا قبرس شمالی را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟!

  8 دلیل برای جواب به اینکه چرا قبرس شمالی را باید برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری انتخاب کنیم. این کشور جزیره ای که سراسر تاریخ است. جزیره قبرس یکی از جادویی ترین مکان های دنیاست و قبرس شمالی بخشی از این...

  معرفی مسیر قبرس شمالی

  معرفی مسیر قبرس شمالی

  با مسیر قبرس شمالی بیشتر آشنا شوید این کشور می تواند یکی از بهترین پتانسیل های گردشگری جهان باشد. جزیره قبرس یکی از جادویی ترین مکان ها در دنیاست و قسمت شمالی این کشور، سرشار از جذابیت ها و رمز و...

  به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید