پروژه ۲۷۰ مدیترانه

زندگی لوکس را با منظره ۲۷۰ درجه دریای مدیترانه تجربه کنید

در این پروژه خود را در دنیایی از زندگی لوکس و زیبایی طبیعت که درهم آمیخته شده غرق کنید. این پروژه دارای ویلاها و آپارتمان هایی است که که به گونه ایی طراحی شده اند که دسترسی ساکنان را به تمامی امکانات و خدمات رفاهی فراهم کنند. تلفیق بی نظیر راحتی و شکوه را در این پروژه تجربه کنید و به سبکی که شایسته شماست زندگی کنید.
این پروژه خیره کننده با منظره غروب خورشید در کنار ساحل و منظره کوهستان بهترین چشم انداز را به شما ارایه می‌دهد. واحدهای این پروژه به گونه ایی طراحی شده‌اند که برای شما آرامش به همراه بیاورند. تمامی واحدها با در نظر گرفتن راحتی ساکنان طراحی شده و دارای سالن های بزرگ و آشپزخانه های مدرن و اتاق خواب های دنج هستند.

توضیحات پروژه

این پروژه از 8 ویلای 3 خواب منحصر به فرد در ردیف اول تشکیل شده که روف تراس این ویلاها منظره 360 درجه دریای مدیترانه از روبرو و کوه را از پشت خواهند داشت.

در ردیف دوم 5 ویلای دوبلکس ساخته خواهد شد و در ردیف سوم 2 بلوک آپارتمانی متشکل از 8 واحد دو خواب و 4 پنت هاوس 3 خواب با منظره دریا و کوه قرار خواهد داشت.

قسمت پشتی این پروژه مرتفع است بنابراین بلوک‌های مختلف آن چشم انداز دریا را خواهند داشت. در قسمت غربی 2 بلوک آپارتمانی با 4 آپارتمان 3 خواب و 8 پنت هاوس دوخواب دوبلکس ساخته خواهد شد.

در قسمت شرقی این پروژه 5  بلوک آپارتمانی تشکیل شده از 6 واحد 1 خواب و 6 واحد 2 خواب دوبلکس می باشد.

در مجموع این پروژه با 60 واحد آپارتمانی طراحی شده است.

جزییات پروژه

 • اسن تپه – Kucuk erenkoy
 • ویلایی – آپارتمانی
 • شروع قیمت از 190 هزار پوند
 • فاصله تا فاماگوستا 40 دقیقه
 • فاصله تا فرودگاه 20 دقیقه

 امکانات و سرگرمی

 1. استخر سرپوشیده و روباز
 2. سالن بدنسازی
 3. سالن اسپا و ماساژ
 4. زمین گلف
 5. فضای یوگا روباز
 6. کافه و رستوران

تصاویر پروژه

برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید

 

مشاوره رایگان کلیک کنید