قیمت ملک در قبرس شمالی
قیمت ملک در قبرس شمالی
 • قیمت ملک در قبرس شمالی با پول رایج کشور انگلستان ( پوند انگلستان) صورت می گیرد. به نوساز بودن و یا دست دوم بودن ملک بستگی ندارد. به طور مثال یک واحد اپارتمانی ۱۵ سال ساخت  با آپارتمان واحد مسکونی نوساز موقع فروش هیچ تفاوتی از اینکه با پوند انگلیس صورت می گیرد ندارد. بر عکس کشوری مثل ترکیه بعد از گذشت سالها از سن ساختمان باید به صورت لیر ترکیه به فروش برسد.

  >> مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم: “چرا قبرس شمالی؟!” کلیک کنید

  قیمت واحد های مسکونی شهرکی از ۴۵.۰۰۰ هزار پوند انگلیس شروع می شود. این واحد ها به صورت سوییت و با متراژ حداقل ۴۵ متر مربع بوده که به صورت پرداخت اقساط بلند مدت بودن بدون بهره صورت میگیرد.

  قیمت واحد های مسکونی قبرس شمالی در مراکز شهر نیز به همین صورت است با این تفاوت که امکانات هتل ۵ ستاره شهرکی را نداشته و با اقساط کوتاه مدت، طی ۲ سال باید پرداخت شود.

  >> مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم: “هزینه روزمره در قبرس شمالی” کلیک کنید

  خرید خانه در قبرس همچون خرید ملک در اغلب کشورهای جهان یکی از راه های اخذ اقامت موقت یا دائم در این کشور اروپایی است. و بدلیل وجود فرهنگی نزدیک به کشورهای آسیایی و قوانین آسان دولت قبرس باعث ترغیب بیش از پیش سرمایه گذاران جهت خرید آپارتمان در این کشور گردیده است.

  قبرس کشوری جزیره ای است که در شرق دریای مدیترانه قرار گرفته.  پایتخت قبرس شمالی شهر نیکوزیا است. این جزیره از شمال با ترکیه، از شرق با سوریه، از جنوب با مصر و از غرب با یونان همسایه است.

  مساحت کشور قبرس 9252 کیلومتر مربع است. جمعیت آن در حدود 876 هزار نفر می باشد. این جزیره سالانه پذیرای بیش از پنج میلیون گردشگر است و یکی از مقاصد مهم گردشگری دریای مدیترانه است.

  این کشور به دو بخش ترک نشین (قبرس شمالی) و یونانی نشین ( قبرس جنوبی) تقسیم شده است. زبان رسمی هر دو بخش ترکی و یونانی است و اکثر مردم قبرس با زبان انگلیسی آشنایی دارند. دین بخش یونانی نشین مسیحی ارتدوکس و بخش ترک نشین مسلمان هستند. همچنین قبرس عضو اتحادیه اروپا و کشورهای مشترک المنافع نیز می باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  4 مارس, 2021

  برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید 

  مطالب مرتبط

  قوانین عرصه و اعیان در قبرس شمالی

  قوانین عرصه و اعیان در قبرس شمالی

  قوانین مربوط به خرید ملک یکی از مسایلی هست که در زمان سرمایه گذاری در کشورهای خارجی مطرح می شود و البته اهمیت زیادی دارد که شرایط ملک خریداری شده در آن کشور به چه صورت خواهد بود یکی از ریسک های...

  افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی

  افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی

  امکان داشتن حساب بانکی در قبرس یک فرصت عالی برای افرادی می باشد که این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کرده‌اند. دلیل مهاجرت و نوع اقامت هر چه که باشد، برای زندگی و انجام امورات روزمره...

  فرودگاه

  فرودگاه

  فرودگاه جدید قبرس شمالی با مساحتی بالغ بر 7 میلیون و 800 هزار متر مربع و با ظرفیت 10 میلیون مسافر طی یک الی دو ماه آینده افتتاح خواهد شد. فرودگاه جدید حدودا 6 برابر وسعت فرودگاه قبلی بوده و با...

  به کمکی نیاز دارید؟ کلیک کنید